ExTEC Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

IECEx/ATEX konularında danışmanlık ve eğitimler veriyoruz.

Extec Kurumsal

Hakkımızda

ExTEC Mühendislik Danışmanlık Ltd. Şti, ATEX ve IECEx kapsamında eğitim, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini yürütmek amacıyla 2020 yılında İzmir’de kurulmuştur. Ex ekipmanın yaşam çevrimi içerisinde yer alan tüm adımlarda; konusunda yetkin uzmanlar ve çözüm ortakları ile sektörde global olarak yerini almak ve temel güvenli çalışma filozofisini yer aldığı tüm alanlara entegre etmek en temel amacımızdır.

ExTEC olarak; Ex ekipman tasarımı, imalatı, seçim kriterleri, devreye alma ve periyodik olarak muayenelerinin yapıldığı tüm aşamalarda hem imalatçı hem de nihai kullanıcının ihtiyaçları çerçevesinde ilgili mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

ExTEC olarak; bu hizmetleri sürekli iyileştirmeyi, genişletmeyi ve sürdürülebilir konumda tutabilmeyi hedeflemekteyiz.

Güvenlik ve tarafsızlık

ExTEC, kişi ve/veya firmaların; hizmet talebinden bulunmasından itibaren tüm adımlarda, temin ettiği bilgileri gizlilik ve tarafsızlık prensiplerine dayalı olarak üçüncü taraflar ile onay alınmadan paylaşılmayacağını taahhüt etmektedir. Tüm firmalarımıza; bulunduğu coğrafi konuma, işletme büyüklüğüne, faaliyet alanlarının çeşitliliğine bakılmaksızın tarafsız ve eşit şekilde hizmet sunmayı etik anlayış çerçevesinde yürütmektedir.

Home-Eleven-Vast-Community-Image

Çözüm Odaklı

Sürdürülebilir Gelişme

Hesap Verebilirlik